JAK ZNALEŹĆ „PEN PALS” DLA SIEBIE

Jeśli spodobał wam się pomysł z posiadaniem znajomego z zagranicy możecie się teraz zastanawiać gdzie go szukać.

JAK ZNALEŹĆ "PEN PALS"

Ja zaczynałam od strony http://www.penpalsnow.com i gorąco ją polecam. Możecie wybrać tam wiek, płeć i pochodzenie osoby, z którą chcecie nawiązać kontakt. Przy ogłoszeniach podane są dłuższe lub
krótsze opisy na podstawie których będziecie mogli zobaczyć czy
będziecie mieć o czym pisać.

Co zrobić kiedy udało Wam się wybrać kogoś interesującego?

Najczęściej każdy podaje maila. Wtedy wystarczy napisać do takiej osoby wiadomość zawierającą kilka słów o sobie oraz czemu wydaje się Wam, że właśnie z nią możecie nawiązać fajną znajomość. Teraz trzeba poczekać na odpowiedź z adresem i można zacząć pisać.

Jeśli korzystacie z Instagrama możecie sprawdzić alternatywną metodę szukania penpals na tym portalu.

Jeśli post jest przydatny możesz podać go dalej korzystając z przycisków poniżej.

Życzę Wam powodzenia w szukaniu nowych znajomości oraz dobrej zabawy z listami!

4 komentarze

 • Saturninus (@Saturninus_)

  22 sierpnia 2018 at 09:56

  Jest również strona globalpenfriends.com , która jest trochę bardziej rozbudowana w stosunku do wspomnianej przez Ciebie.

  Korzystając z globalpenfriends.com możemy założyć osobisty profil ze zdjęciem. Strona oferuje również wewnętrzną skrzynkę nadawczą i odbiorczą oraz wyszukiwarkę. Korzystając ze strony możemy określić jaka forma kontaktu nas interesuje np. poczta tradycyjna albo internet i również wg. tego typu kryteriów możemy wyszukiwać interesujące nas osoby.

  Strona ma jednak pewne ograniczenia. W profilu nie możemy zamieścić ani adresu e-mail ani adresu tradycyjnego. Wszelka forma kontaktu użytkowników następuje przez wewnętrzną skrzynkę i tutaj jest haczyk bo co do zasady portal jest darmowy ale jest ograniczenie m. in. co do liczby wysyłanej korespondencji. Raz na 12 godzin można wysłać jedną wiadomość. W innym razie musimy wykupić trzymiesięczne członkostwo za ok 10 dolarów australijskich (ok. 30 zł) i wówczas nie musimy się przejmować ograniczeniami. Jest to zatem strona dla cierpliwych o ile nie chce się płacić za członkostwo 😉 Jest też duży plus tego rozwiązania. Ze strony globalpenfriends.com nie dostaję żadnego spamu natomiast ze strony penpalsnow.com trochę tego spamu do mnie przyszło.

  Odpowiedz
  • Penpals Poland

   23 sierpnia 2018 at 09:19

   Fajnie że wspominasz o stronie. Ja niestety z niej nie korzystałam więc nie mogę się wypowiedzieć. Teraz jeśli szukam nowych penpali to jednak najczęściej przez instagram. A co do spamu o którym wspominasz ja tego nie doświadczyłam ponieważ nie zamieszczałam swojej oferty, a jedynie przeglądałam wpisy innych. Bardzo dziękuję ci za taki obszerny komentarz, bo ta wiedza na pewno przyda się innym 😀

   Odpowiedz

Dodaj komentarz