Tematy do jednorazowych wymian Pocket Letters

Cześć!

Dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą się przekonać jak spodoba im się robienie Pocket Letters jest jednorazowa wymiana tzw. SWAP.

jednorazowych wymian Pocket Letters

Takie wymiany zazwyczaj są tematyczne. Wybranie tematu może sprawić niektórym początkującym problem dlatego mam dla Was kilka propozycji.

Kraj z którego pochodzisz

Ty pokazujesz swojemu znajomemu swój kraj za pomocą Pocket Letter a on pokazuje ci swój.

Postacie z bajek

To dobry wybór dla fanów bajek Disney’a i nie tylko. Ostatnio bardzo popularne są Pocket Letters z postaciami z Krainy Lodu 😉

Film/serial

Fajnym pomysłem jest zrobienie Pocket Letter w stylu swojego ulubionego serialu lub filmu. Otrzymanie listu o tej tematyce z pewnością także sprawi ogromną radość.

Kolor

Wybieracie kolor (lub 2) który ma dominować w waszych listach.

Pora roku

Zazwyczaj jest to aktualna pora roku.

Herbatki

Bardzo popularne jest dodawanie do Pocket Letters herbat w rożnych smakach. Dla wielkich fanów tego napoju proponuję wymianę polegającą na zrobieniu listu z herbatą w każdej kieszonce.

Niespodzianka

Możecie umówić się, że nie ustalacie żadnych zasad dotyczących wyglądu waszych listów. Oczekiwanie takich listów jest naprawdę ekscytujące!

Mam nadzieję, że udało mi się was zainspirować i zachęcić do wzięcia udziału w zabawie.

Jeśli zastanawiacie się czym można wypełnić kieszonki z drugiej strony zapraszam na post całkowicie poświęcony temu tematowi.

Miłego pisania!

Dodaj komentarz