• Home
  • /
  • Pocket letters
  • /
  • Pocket Letter z wykorzystaniem kart Project Life „Becky Higgins”

Pocket Letter z wykorzystaniem kart Project Life „Becky Higgins”

Cześć!
Na YouTube dawno nie wstawiałam filmiku o pocket letter, bo nie miała ostatnio okazji nic nowego przygotować. Ostatnio jednak tak się złożyło, że trafiłam w TKMaxx’ie na karty Project Life w dobrej cenie więc postanowiłam je wykorzystać do nowego listu, ale ponieważ jest to dość prosty projekt zamiast filmiku będzie post.
Pocket Letter

Karty te są stworzone z przeznaczeniem do wykorzystania w specjalnych albumach z koszulkami podobnymi do tych wykorzystywanych w pocket letters, ale wystarczy je troszkę przyciąć aby pasowały do tych listów.

W każdej kieszonce umieściłam jedną z kart. Wykorzystałam też 2 w dużym rozmiarze przez rozcięcie ich i włożenie do 2 kieszonek.

 

 

Wykorzystałam również dwa stemple, które odbiłam i pokolorowałam kredkami akwarelowymi.

Dodałam też 4 wykonane samodzielnie donaty z papieru. Ponieważ zapas mi się skończył będę potrzebować nowych przygotuję post gdzie pokażę jak je zrobić bez wykorzystania specjalnych wykrojników.

I tak się prezentuje bardzo prosty pocket letter z wykorzystaniem tylko krat Project Life, pokolorowanych stempli, 2 rodzajów taśmy washi i własnoręcznych donatów.

Pocket Letter

Do kieszonek oprócz listu włożyłam 2 rodzaje herbaty, kilka naklejek, próbkę kremu do rąk, mail tag i trochę ozdobnego sznurka.

Jak Wam się podoba taki szybki i prosty pocket letter? Lubicie takie robić czy wolicie te bardziej złożone ? Piszcie koniecznie 🙂

A tym czasem zapraszam na Facebook gdzie prawie codziennie czeka na Was coś nowego związanego z penpalingiem lub postcrossingiem. Tam również zawsze pojawiają się linki do filmików i postów na blogu więc jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim będzie mi bardzo miło jeśli klikniecie ” Lubię to!” 🙂
Miłego dnia!

2 komentarze

Dodaj komentarz