Darmowe pocztówki – czy to na prawdę możliwe?

Cześć!

Trochę ponad miesiąc temu znalazłam na blogu Wśród pocztówek post o postcrossingu, a tam podtytuł „pocztówki za jeden uśmiech” czyli miejsca gdzie można dostać za darmo pocztówki. Pomyślałam, że ja też spróbuję i zobaczę jak to wygląda. Wybrałam sobie tylko 2 miejsca, ale na tej liście jest ich więcej więc jeśli jesteście zainteresowani to koniecznie tam zajrzyjcie.Obie pocztówki już do mnie dotarły więc dzisiaj chciałam Wam je pokazać.

Pierwsza z nich przyszła ze Stanów Zjednoczonych od Tylera’a z A postcard for you . Jest to na prawdę bardzo miła osoba więc jeśli macie ochotę powiększyć swoją kolekcję o pocztówkę z USA piszcie śmiało.

Darmowe pocztówki

Druga pocztówka przybyła do mnie z bardzo oryginalnego miejsca czyli z Wysp Kokosowych leżących nad Oceanem Indyjskim. Obejrzałam kilka zdjęć i jest naprawdę przepięknie. Swoją pocztówkę otrzymałam ponieważ wysłałam e-mail na adres znaleziony na stronie informacji turystycznej . Tutaj było troszkę inaczej ponieważ nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej tylko któregoś dnia znalazłam pocztówkę w swojej skrytce pocztowej.

Darmowe pocztówki

Jestem bardzo ciekawa czy Wy kiedyś dostaliście pocztówkę bez wymiany 🙂 A może teraz się zainteresowaliście? Piszcie koniecznie!

Jeśli lubicie pocztówki i macie ochotę o nich porozmawiać w gronie innych postcrosserów zapraszam do naszej grupy na facebooku „Rozmowy o listach i pocztówkach”.

Miłego dnia!

One Comment

Dodaj komentarz