• Home
  • /
  • DIY
  • /
  • Miesiąc bez kupowania nowych przyborów papierniczych – wstęp

Miesiąc bez kupowania nowych przyborów papierniczych – wstęp

Cześć!

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o pewnego rodzaju akcji, którą mam zamiar przeprowadzić w listopadzie. Chodzi o to aby przez cały miesiąc nie kupować nowych przyborów papierniczych. Powody są dwa. Po pierwsze chcę zaoszczędzić pieniądze, aby mieć więcej możliwości w grudniu. Chciałabym również zużyć część rzeczy, które już posiadam aby zrobić miejsce dla innych. Przy okazji chcę zrobić przerwę od kupowania kosmetyków więc połączyłam to razem 🙂

W tytule jest słowo wstęp dlatego, że w trakcie akcji chciałabym robić takie aktualizacje i mówić o tym jak mi idzie bez owijania w bawełnę. Nie chcę tego robić zbyt często, bo będzie to zwyczajnie nudne, więc zdecydowałam się na 3 posty co 10 dni.

Ważna rzecz. Nie chcę żebyście się czuli oszukani, bo w listopadzie przyjdą do mnie 2 paczki, ale były one kupione w październiku tylko jadą zza granicy i dlatego trwa to dłużej.

Ponieważ łatwiej jest dotrzymać słowa kiedy napisze się coś na papierze przygotowałam sobie kartki do organizera, stworzone przez MrsBrimbles. Moża je pobrać tutaj.
Jest to kilka elementów: kalendarz, obietnica, wyjątki od obietnicy i kartka do zapisania rzeczy, które w ciągu tego miesiąca, mimo obietnicy, się kupiło.
Wyjątki trzeba uzupełnić do 1 listopada, żeby potem nie oszukiwać. Ja wpisałam tam 3 rzeczy, ale jest jeszcze kilka dni na dokładne przemyślenie.

 

 Wydrukowałam również dwa cytaty, które dodatkowo motywują.

Będzie mi bardzo miło jeśli mielibyście ochotę razem ze mną podjąć to wyzwanie i zaoszczędzić trochę przed świętami 🙂 Napiszcie w komentarzu jeśli się zdecydujecie, bo możemy się wtedy wspólnie wspierać i nawet założyć jakąś małą grupkę na Facebooku.

Jeśli macie jakieś pytania to zadawajcie śmiało w komentarzach a ja postaram się pomóc.

Miłego dnia!

4 komentarze

Dodaj komentarz