Pierwszy polski Snail Mail Box – Unboxing

Cześć!

Jeśli od dawna śledzicie mojego bloga możecie kojarzyć pudełko subskrypcyjne, dla osób piszących listy i pocztówki, które kupowałam przez pewien czas z Wielkiej Brytanii. Dziś mam przyjemność przedstawić Wam polskie pudełko subskrypcyjne – Snail Mali Box dzięki uprzejmości twórców.
Już na wstępie mogę Wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, bo znalazło się tam wiele ciekawych rzeczy. Pudełko ma temat przewodni. W tym miesiącu są to gwiazdy i jestem pod wrażeniem mnogości interpretacji. W pudełku znalazło się: 16 pocztówek, 4 koperty, 2 arkusze znaklejkami i taśma ozdobna. Na pewno już jesteście ciekawi więc zapraszam na zdjęcia.
polski snail mail box
Z całego pudełka wybrałam 3 ulubieńców. Są to te kartki, bo wydają mi się bardzo oryginalne i ciekawe. No i są świąteczne 😉

Cena pojedynczego pudełka to 20zł, ale są też oferty na kilka miesięcy, gdzie cena za miesiąc jest niższa. Myślę, że zamówię subskrypcję tego pudełka dla siebie na początek na 3 miesiące.

A jeśli Wy chcielibyście zamówić takie pudełko, albo dowiedzieć się więcej możecie zrobić to tutaj: https://snail-mail-box.com/language/pl/sklep/

Powiedzcie jakie 3 rzeczy Wam się najbardziej podobają i czy ktoś z Was również ma to pudełko lub planuje subskrypcję 🙂

Miłego dnia!

8 komentarzy

Dodaj komentarz