Grudniowy Snail Mail Box – Unboxing

Cześć!
Witam Was w Nowym Roku. Jak możecie zauważyć wygląd bloga został trochę odświeżony z czego bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.
Dziś post trochę zaległy, czyli unboxing Snail Mail Boxa z grudnia. Jeśli oglądaliście vlogmas to wiecie, że pudełko otrzymałam 22 grudnia, ale doszłam do wniosku, że lepiej poczekać i teraz, już po świętach i Sylwestrze, pokazać Wam jego zawartość.
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co znalazło się w środku. Tematem przewodnim jest kolor 2017 roku czyli zieleń.
grudniowy snail mail boxpudełko subskrybcyjnepudełko subskrypcyjne

Pierwszą rzeczą którą wyjęłam była zielona kredka. Do niej jeszcze wrócimy, ale bardzo spodobał mi się pomysł kolorowania kopert i od razu przyszła mi do głowy masa pomysłów.

kredka mondeluz koh-i-noor
W paczce znalazły się jeszcze właśnie 4 koperty, 3 arkusze z naklejkami oraz 16 pocztówek.
koperty szare ekonaklejki postcrossingnaklejki alfabetpocztówka drzwi alfabetpocztówka mapa pocałunekpocztówka żaba toy storypocztówka cytat sałatkapocztówka krajobraz szklarnia zieleń pocztówka cytat festival kolorówpocztówka happy postcrossing from with lovepocztówka wełna warzywa
Teraz wracamy do kredki. Akurat tak się składa, że posiadam kredki Koh-i-Noor Mondeluz -zestaw 18 kolorów, więc pomyślałam, że sobie porównam i zobaczę czy już takiej nie mam. Te kredki różnią się od innych tym, że są akwarelowe czyli można ich używać z wodą jak farb akwarelowych, ale działają również „normalnie”.
 kredki mondeluz koh-i-noor

Dla mnie na szczęście tego koloru jeszcze nie mam, ale zauważyłam, że zewnętrznie trochę się różnią. Nie mam pojęcia z czego to wynika, bo na kredkach aż tak się nie znam, ale może tak rozróżniają te kredki do zestawów i pojedyncze. Jeśli wiecie dajcie znać!

kredki mondeluz koh-i-noor zieleńkredki mondeluz koh-i-noor zieleń
Tak jak już wspomniałam jestem ogromnie zadowolona z grudniowego pudełka. Podoba mi się, że każde pudełko ma temat, ale mimo tego jest bardzo różnorodne i ciekawe.Tak jak w poście z unboxingiem pierwszego pudełka wybrałam sobie ulubieńców. Miały być 3 rzeczy, ale nie mogłam się zdecydować. Kredkę wyróżniłam za inspirację do zabawy z kopertami oraz dlatego, że jest to dobra jakościowo kredka, którą koloruje się przyjemnie. W naklejkach z alfabetem urzekło mnie to, że są znaki specjalne. Kartka z wykropkowanym miejscem to coś co mnie fascynuje od jakiegoś czasu i cieszę się, że w końcu będę mogła sobie popisać po tej drugiej stronie 😉 No i nasz Ufoludek został wyróżniony z powodu sentymentu do Toy Story 😀
naklejki alfabet kredka mondeluz koh-i-noor pocztówka

Pudełka można zamawiać na stronie internetowej Snail Mail Box.

A Wam które 3/4 rzeczy podobają się najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Będzie mi bardzo miło jeśli podasz ten post dalej 🙂 Możesz to łatwo zrobić używając ikonek poniżej.

Miłego dnia!

 

12 komentarzy

Dodaj komentarz