• Home
  • /
  • Penpals
  • /
  • Poczta ubiegłego tygodnia 13.02.-19.02.2017r.

Poczta ubiegłego tygodnia 13.02.-19.02.2017r.

Cześć! Poczta ubiegłego tygodnia

Ostatnio narobiłam sobie sporych zaległości z listami, a że w końcu miałam wolną chwilę wysłałam w jednym tygodniu 6 listów. W związku z tym tak sobie pomyślałam, że to idealna okazja na szybki powrót do serii „Poczta ubiegłego tygodnia…” szczególnie, że jeden z tych postów ciągle pojawia się w sekcji Popularne Posty. Na pewno nie będzie to stały punkt programu, ale może coś co pojawi się od czasu do czasu. Bez przedłużania przejdźmy nareszcie do listów.

Pierwszy, który dziś pokażę różni się od reszty tym, że dodałam moje zdjęcie. Jest to nowa znajoma i ona właśnie wysłała mi swoje zdjęcie w pierwszym liście, więc pomyślałam, że ja również to zrobię. Akurat był poruszany temat Paryża, więc ja pod wierzą Eiffla pasowałam idealnie 😉

Poczta ubiegłego tygodnia

Jest to bardzo dziwne, bo po raz pierwszy wysłałam w liście swoje zdjęcie i tu moje pytanie do Was: wysyłacie zdjęcia na początku listowej znajomości? Po za tym w kopercie znalazł się oczywiście list w osobnej kopercie, herbata, która jak zobaczycie, jest przewijającym się wszędzie elementem oraz naklejki i 2 sample taśm washi. Koperta pochodzi ze Snail Mail Box z tym, że dodałam sama odrobinę koloru.
Kolejne dwa listy powstały z wykorzystaniem moich walentynkowych papeterii oraz standardowo znalazły się w nich: herbatka, naklejki i taśmy washi.Poczta ubiegłego tygodniaPoczta ubiegłego tygodnia
Uważam, że do złotego serca idealnie wpasowały się kolorowe mazaki zamiast typowego długopisu.

Ostatni list tradycyjny również otrzymał kopertę ze Snail Mail Box. Tutaj dodałam tylko odrobinę koloru na śmigle i koszuli.

Oprócz tego wysłałam 2 pocket letters, do których tutorial ukazał się jakiś czas temu na kanale.
Różnią się tylko sztucznymi sopelkami oraz w niewielkim stopniu tym co umieściłam z tyłu.

Jestem bardzo ciekawa co Wy wysyłaliście w tym tygodniu. Piszcie koniecznie!

Miłego dnia.

11 komentarzy

Dodaj komentarz