3 sklepy z fajnymi naklejkami na pocztówki

naklejki na pocztówki

Uważam, że strona pocztówki, po której piszemy jest równie ważna jak zdjęcie z przodu, a tak mało się o tym mówi. Dlatego dziś to zmienimy i skupimy się na możliwościach ozdabiania właśnie tej tylnej strony, a dokładnie na naklejkach. Polecę Wam 3 miejsca gdzie można znaleźć coś ciekawego. Zainteresowani? Przejdźmy więc do tematu!

1. Snail Mail Box

Temat pudełek subskrypcyjnych Snail Mail Box przewijał się na blogu od kilku miesięcy. Teraz można kupować osobno przedmioty z poszczególnych pudełek, co jest moim zdaniem bardzo fajną opcją. Między innymi dostępne są naklejki. Dziś polecę Wam mój ulubiony wzór czyli miejsce na ID pocztówki. Uważam, że są śliczne i dodają kartkom wiele uroku, a przy okazji kod się wyróżnia i adresatowi łatwiej dostrzec go na kartce. Cena to 1,50 zł, a znajdziecie je tutaj.

naklejka priorytet
2. House of postcards

Kolejny sklep to moje nowe odkrycie, ponieważ słyszałam o nim dużo dobrego, ale dopiero poszukiwanie naklejek skłoniło mnie do zakupów. Wybrałam 3 wzory, dwa o podobnym do znaczka pocztowego kształcie i jedne bardziej podłużne. Spodobały mi się przede wszystkim te oryginalne kształty, kolory oraz przekaz, że uwielbiam postcrossing. W tych ostatnich urzekło mnie podobieństwo do jednej z moich ulubionych pieczątek, bo jest to świetna alternatywa kiedy nie chcę się brudzić tuszem albo mam ochotę na odrobinę koloru. Cena jednego arkusza naklejek to 4,20zł i są dostępne na tej stronie internetowej.

naklejka priorytetnaklejka priorytet

 3. Postallove

Oczywiście nie mogło zabraknąć sklepu Postallove i ich kultowych już naklejek priorytet. Szczególnie lubię te zimowo-świąteczne edycje, ale na każdą porę roku coś się znajdzie. Pomimo tego, że zakupy robię tam już od jakiegoś czasu tutaj też udało mi się zaskoczyć ponieważ odkryłam naklejki pogodowe. Często zdarza mi się samej robić takie drobne rysuneczki prezentujące aktualną pogodę, a teraz można użyć po prostu naklejki. Aktualnie dostępne są tylko symbolizujące burzę, ale mam nadzieję, że skoro cieszyły się takim zainteresowaniem pozostałe wzory jeszcze powrócą. Ceny to 0,90zł za priorytety i 1zł za pogodowe naklejki, a całą ofertę można znaleźć tutaj.

naklejka priorytet
naklejka priorytet

Jestem bardzo ciekawa czy lubicie dodawać naklejki do pocztówek i gdzie je kupujecie. Polećcie swoje ulubione miejsca!

Jeśli post spodobał Ci się udostępnij go używając przycisków poniżej.

Miłego dnia!

Dodaj komentarz