Share Week 2017

Share Week

Cześć!

Mam nadzieję, że wybaczycie mi małe odejście od tematu, ale trwa właśnie Share Week organizowany przez Andrzeja Tucholskiego, czyli zabawa wśród blogerów/youtuberów/podcasterów polegająca na wyróżnieniu 3 internetowych twórców, którzy wywarli na nich największy wpływ lub wrażenie. Każdy wybiera w swojej dziedzinie, więc dzisiaj ja chciałabym opowiedzieć o 3 blogach, które uważam za warte polecenia. Jestem tym osobom bardzo wdzięczna za to że robią to co robią i w ten sposób chcę powiedzieć „dziękuję!”.

(kolejność przypadkowa)

Karografia.pl 

Jest to blog Karoliny, która pomaga korzystającym z bloggera wykorzystać potencjał tej platformy, aby blog był piękny oraz rozwiązywać różne techniczne problemy. Jej zawdzięczam między innymi aktualny szablon. Bardzo się cieszę, że w świecie gdzie króluje Word Press jest osoba mówiąca, że ładny blog na bloggerze jest w zasięgu ręki.

Zenja.pl

Na bloga Kasi trafiłam przypadkiem, kiedy ktoś na facebooku udostępnił jej 14-dniowe kreatywne wyzwanie. Było już prawie w połowie kiedy dołączyłam, ale udało mi się wszystko nadrobić i świetnie się bawiłam, a przy okazji zostałam z blogiem na dłużej. Dzięki niemu zainteresowałam się Bullet Journal i zaczęłam ćwiczyć brush lettering. Kasia robi świetne zdjęcia, więc blog się bardzo przyjemnie ogląda. Zawsze jest radośnie i kolorowo.

Wildrocks.pl 

Bloga Aleksandry poznałam dopiero po tym kiedy spotkałam autorkę osobiście. Bardzo spodobało mi się jej podejście do blogowania, bo było trochę inne od tego co słyszałam wcześniej i miało wiele wspólnego z tym jaką ja mam wizję swojego bloga. Posty na ten temat bardzo do mnie trafiają, bo są napisane w prosty sposób, ale przy tym dogłębnie poruszają problem. Przykładowo jeden z ostatnich postów na temat idealnego czytelnika zawiera ogromnie rozbudowaną i dokładną listę pytań jakie trzeba sobie zadać przygotowując obraz takiej osoby. Uwielbiam też estetykę bloga.

Jestem bardzo ciekawa czy znacie wymienione przez mnie blogi i jakie są wasze ulubione miejsca w sieci.

Jeśli piszecie blogi i macie ochotę przygotować swoją listę na Share Week macie jeszcze czas do 26 marca. Pamiętajcie tylko, że nie wystarczy opublikować posta, ale trzeba również przenieść swoje polecenia do formularza na stronie Andrzeja Tucholskiego.

Miłego weekendu!

2 komentarze

Dodaj komentarz