• Home
  • /
  • Penpals
  • /
  • Konkurs na 2 Urodziny PenPals Community Poland z nagrodami od Postallove

Konkurs na 2 Urodziny PenPals Community Poland z nagrodami od Postallove

Konkurs na 2 Urodziny

 

Jak ten czas szybko płynie!

Nie wiem kiedy to się stało, ale właśnie mija 2 rok od powstania bloga. Tyle rzeczy się w tym czasie wydarzyło, o których nawet bym nie pomyślała kiedy go zakładałam.
Poznałam wiele z Was dzięki rozmowom w komentarzach na blogu oraz na Facebooku. Udało mi się zachęcić kilka nowych osób do pisania listów lub postcrossingu. Zorganizowałam nawet parę wymian pocztówek (razem z Magdą za co jej bardzo dziękuję).
Ogromnie się cieszę, że jesteście ze mną i dlatego dziś mam dla Was coś specjalnego!

Dzięki wsparciu ze strony sklepu Postallove przygotowałam konkurs!

Do wygrania paczka z rzeczami, które przydadzą się do pisania listów oraz do postcrossingu czyli zestaw 20 pocztówek, 2 papeterie, koperty oraz naklejki.
Tak, to wszystko od Postallove, ponieważ znajdziecie w ich ofercie nie tylko pocztówki ale też akcesoria do listów. Jeśli macie ochotę przyjrzeć się im bliżej zapraszam tutaj.

pocztówki papeteria koperty

 

Teraz jesteście na pewno bardzo ciekawi co trzeba zrobić aby wygrać. 

Konkurs polega na ułożeniu z liter składających się na nazwę bloga ”PenPals Community Poland” jak największej liczby wyrazów w języku polskim i przesłaniu ich na e-mail: penpals.poland@o2.pl, w tytule wpisując „Drugie Urodziny”.

W każdym wyrazie można użyć tylko jeden raz danej litery, ale w kolejnych słowach litery wcześniej użyte mogą być wykorzystane ponownie.
Aby nie było wątpliwości czy dane słowo jest poprawne akceptowane będą tylko te, które znajdują się w słowniku języka polskiego http://sjp.pl oraz mają tam oznaczenie „dopuszczalne w grach”. 
Jeśli zdarzy się, że 2 osoby będą miały taką samą ilość słów wygrywa ta, której e-mail przyszedł wcześniej.

Wysyłając zgłoszenie akceptujecie REGULAMIN oraz zobowiązujecie się do jego przestrzegania, dlatego pamiętajcie aby go przeczytać.

Czas przyjmowania zgłoszeń: od niedzieli 30 kwietnia 2017r. do poniedziałku 8 maja 2017r. do godziny 23:59.

Wyniki pojawią się na blogu najpóźniej w piątek 12 maja 2017r.

Wszystko jasne? To do dzieła!

Trzymam za Was bardzo mocno kciuki i czekam na wiadomości z odpowiedziami.

15 komentarzy

Dodaj komentarz