• Home
 • /
 • Penpals
 • /
 • Wyniki Konkursu urodzinowego + kawałek historii bloga

Wyniki Konkursu urodzinowego + kawałek historii bloga

konkursu urodzinowego

Cześć!

Tak, to już dziś poznamy zwycięzcę konkursu Urodzinowego, ale zanim do tego przejdziemy chciałam poświęcić kilka linijek na małe podsumowanie tego co się do tej pory wydarzyło.

Świętujemy drugie urodziny, ale tutaj jesteśmy od lutego, czyli ponad rok. Mówiąc tutaj mam na myśli blogspot. Nie wiem ilu z Was pamięta albo czytało bloga kiedy miał jeszcze końcówkę bloog.pl (jeśli są tu tacy weterani dajcie znać!).
To była stresująca zmiana, ale z perspektywy czasu wiem, że bardzo potrzebna i cieszę się, z tego jak jest teraz. Kilka dni temu postanowiłam, że już najwyższy czas go usunąć, bo do tej pory wisiał przekierowując tutaj. Teraz już nie da się go znaleźć, ale jeśli macie ochotę zobaczyć jak to wyglądało, znalazłam na facebooku zrzut ekranu, kiedy informowałam o nowych kategoriach.

penpals community poland

Jeśli jesteśmy przy sprawach technicznych, warto wspomnieć, że blog przeszedł całkiem niedawno gruntowną zmianę wyglądu. Wszytko dzięki pomocy fantastycznej Karoliny z bloga Karografia. Na tym zmiany się nie skończyły, bo wisienką na torcie była własna domena z końcówką .pl zamiast blogspot.com
O tym w sumie za dużo nie mówiłam. Powodem była chęć rozwijania się, bo moim zdaniem blog wygląda bardziej profesjonalnie i wiarygodnie, a ja bardzo chcę wzbudzać w ludziach zaufanie. Ale na pewno to nie wszystko, bo mam jeszcze kilka pomysłów na ulepszenia i małe poprawki.

No i na koniec rzecz, która cieszy mnie ogromnie i odkryłam ją kilka dni temu przez przypadek – liczba komentarzy. Bardzo się cieszę, że chcecie ze mną rozmawiać, bo wtedy wiem co lubicie, jakie macie dylematy i wiele wiele innych rzeczy co daje mi kolejne tematy do pisania. W ponad rok tych komentarzy uzbierało się prawie 250! Zachęcam Was bardzo do pisania, bo tak jak już wspomniałam jest to ogromnie ważne. Jak mogliście zauważyć odpisuję na wszystkie komentarze, więc bądźcie pewni, że i Wasz zostanie przeczytany.

No dobrze, już wystarczająco długo Was przetrzymałam.
Czas na wyniki!

Tutaj również ogromne zaskoczenie, że aż tyle słów da się stworzyć. Codziennie te liczby rosły i rosły. Jestem pod wrażeniem, bo ja w fazie testów znalazłam maksymalnie 10. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście.
Bardzo dziękuję Wam za każde zgłoszenie.
Walka była zacięta, a zgłoszenia przychodziły aż do samego końca (serio – ostatnie było o 23.55)
Jak wiemy zwycięzca może być tylko jeden, a jest nim Agnieszka Widłak !

Liczba stworzonych słów była na prawdę imponująca – 3 469 słów

Edit: Zgodnie z prośbą z komentarza możecie zobaczyć listę wszystkich słów klikając tutaj. Nie chciałam wstawiać tego w treści posta żeby go nie rozciągać, a jeśli ktoś jest zainteresowany może sobie je wszystkie zobaczyć.

Serdecznie gratuluję! Już wysyłam maila z prośbą o adres pod który będziemy mogli wysłać nagrodę z cudownego sklepu Postallove.
Mam nadzieję, że przesyłka sprawi Ci dużo radości.

Jeszcze raz dziękuję Wam za udział i za to, że już od 2 lat tworzymy naszą penpalową społeczność.

Miłego dnia!

 

11 komentarzy

  • Penpals Poland

   9 maja 2017 at 16:39

   Oczywiście 🙂
   Zgodnie z prośbą już umieściłam link do PDF z wszystkimi słowami. Nie chciałam rozciągać posta, więc umieściłam plik na dysku, żeby ci którzy są ciekawi mogli je przejrzeć 🙂

   Odpowiedz
 • Anonimowy

  9 maja 2017 at 11:20

  Generator pomógł jej wygrać. Wiem, że było dużo czasu ale nie chce mi się wierzyć, że można tyle słów "ułożyć". No trudno, szkoda.

  Odpowiedz
  • Penpals Poland

   9 maja 2017 at 16:27

   Łatwo rzucać anonimowo oskarżenia. Sprawdziłam i generator jest w stanie naprodukować tych słów około 6-7 tysięcy. Dlaczego więc jest ich znacznie mniej? Przecież jeśli ktoś z niego korzysta ma świadomości ile słów można stamtąd wziąć i że ktoś inny może go w ten sposób łatwo pobić. Poza tym to nie było tak, że wszystkie wyniki były w okolicy 100 słów, a ten jeden taki ogromny. Były maile z ilością około 2 tysięcy, kilka było w okolicy tysiąca i ponad. Dlatego dla mnie ten wynik jest wiarygodny. Ludzie mają różne hobby – jedni rozwiązują sudoku, inni kolorują kolorowanki, a jeszcze inni mogą lubić gry słowne. Mam nadzieję, że to trochę zmieni twoją opinię, a jeśli nie chętnie wysłucham Twoich argentów 🙂

   Odpowiedz
 • Anonimowy

  9 maja 2017 at 19:03

  Ja wierze, że można było napisać tyle słów jeśli się chciało tylko dziwne, że te słowa są poukładane liczbą liter od najwyższej do najniższej, jeśli ktoś ułoży już ponad 4 tys słow nie wierze, że będzie chciał je układać w takiej kolejności 🙂 ale wygrana jest wygraną i gratuluje zwyciężczyni 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz