• Home
  • /
  • Penpals
  • /
  • „Currents”, czyli krótki opis tego co się aktualnie u Ciebie dzieje

„Currents”, czyli krótki opis tego co się aktualnie u Ciebie dzieje

Cześć!

Są rzeczy, które podobają nam się tak bardzo, że chcemy dzielić się nimi ze wszystkimi. Innym razem, szczególnie w liście, chcemy zarysować drugiej osobie co się dzieje w naszym życiu. Obie te kwestie można opisać tradycyjnie w liście lub zrobić to trochę inaczej. Ponieważ cały czas chcę nieść przesłanie postu z przed kilku tygodni, mówiące „Można sprawić aby list był wyjątkowy, nie tylko przez wysyłanie  prezentów” zapraszam na post o Currents, czyli Aktualnościach.
 aktualności do listu

Będziemy potrzebować jakiegoś ładnego kawałka papieru. Mój pochodzi z opakowania kart Project Life, których już kiedyś używałam na blogu do wykonania pocket letter . Oprócz tego ja użyłam stempla, ale jeśli go nie macie śmiało możecie wykonać ręcznie napis lub go wydrukować.
 becky higgins
becky higginsmemento tusz

Pierwszą rzeczą było umieszczenie napisu „Currents” na tylnej stronie, czyli tej po której nie będę pisać. Ja akurat miałam biały prostokąt, który wydaje mi się idealnym miejscem na pieczątkę.

project life karty

Na drugiej stronie wypisałam kilka kategorii. Tym samym kolorem mazaka zachęciłam moją penpalkę do podzielnia się swoimi aktualnościami. Innym kolorem mazaka uzupełniłam każdą linijkę.

projest life kartybecky higgins

Teraz wersja alternatywna, z materiałów, które każdy z Was na pewno ma w domu, aby nie wydawać nie potrzebnie pieniędzy, szczególnie na początku swojej przygody.

Wystarczy zwykła kartka. Moja była formaty A5, ale przycięłam ją trochę z każdej strony.

nożyczki

Żeby nie było smutno i zwyczajnie narysowałam ozdobnik na górze i wykorzystałam kolorowe pisaki.

bic kids coloreu

Tak samo jak poprzednio wypisałam kategorie i zaprosiłam penpala do odpowiedzi. Wystarczy dodać swoje aktualności i można wysyłać.

bic kids coloreu

Co o tym myślicie?
Spotkaliście się kiedyś z currents w otrzymanych listach? A może sami wykonywaliście takie karteczki? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Możecie obserwować bloga na Bloglovin’. Dzięki temu nie przegapicie żadnego postu Follow

Miłego dnia!

6 komentarzy

Dodaj komentarz