• Home
  • /
  • Penpals
  • /
  • Poczta ubiegłego tygodnia – letnie inspiracje

Poczta ubiegłego tygodnia – letnie inspiracje

Cześć!

Ten tydzień był pełen poczty, więc najlepszym podsumowaniem tego będzie post z serii „Poczta ubiegłego tygodnia”. Myślę, że znajdziecie tu kilka inspiracji do wykorzystania przy swojej poczcie.
Te listy kojarzą mi się z latem, dlatego nazwałam je letnie inspiracje, ale przy odpowiednich zmianach kolorystycznych myślę, że można je przeobrazić na każdą porę roku.

 

letnie inspiracje

Pierwszy list wyruszył do Wielkiej Brytanii. Nareszcie miałam okazję wypróbować papeterię z Kikki.K. Dodatkowo w kopercie znalazło się kilka kolorowych kotków i pocztówka z wycieczki do Ojcowa. Niedawno zobaczyłam, że mam jeszcze jedną przypinkę z Empiku, która fajnie pasowała kolorystycznie. Aż jestem ciekawa czy je jeszcze sprzedają, bo miały zabawne napisy. Oczywiście, odkąd ćwiczę pisanie brushpenami, tego elementu nie mogło zabraknąć.

 

letnie inspiracje

Kolejny list, tym razem do Belgii. Moim ulubionym elementem jest mail tag. Pomysł na ozdobę z foremki na muffinki znalazłam na profilu instagramowym forest.letters. Bardzo mnie to urzekło i nie mogłam się oprzeć żeby nie wykorzystać go od razu. Tutaj również wykonałam 2 napisy brushpenami. Oczywiście nie mogło zabraknąć pocztówki z wyjazdu.

 

Kolejny list to pocket letter. Powstał na wymianę tego rodzaju listów, która miała miejsce na naszej grupie „Rozmowy o listach i pocztówkach”. Tutaj miałam temat, którego starałam się trzymać. Wyszło takie luźne nawiązanie do kilku rzeczy, ale jestem bardzo zadowolona jak to wszystko razem współgra. Dawno nie robiłam takiego mocno wypełnionego listu. Nie pod względem prezencików a ilości elementów kompozycji.

 

Na koniec zostały pocztówki. Tym razem wylosowałam 10 adresów. Były to różne kraje, między innymi: Niemcy, Chiny, Taiwan, Francja czy Izrael. Oczywiście wysyłam je po przez napiszakartke.pl. Cena za nie to 30 zł nie licząc znaczka do siedziby w Szczecinie.

 

Wysłałam też jedną pocztówkę tradycyjnie przez pocztę polską. Była ona na wymianę za inną pocztówkę z serii Pozdrowienia z… Powędrowała do Hiszpanii.

 

To już wszystko co wyruszyło w drogę w ubiegłym tygodniu. A jak to wyglądało u Was? Wysyłaliście pocztówki czy listy?

Jeśli post się Wam spodobał możecie, go udostępnić korzystając z przycisków poniżej.

Miłego dnia!

2 komentarze

Dodaj komentarz