• Home
  • /
  • DIY
  • /
  • List – Baletnica metodą Iris Folding

List – Baletnica metodą Iris Folding

Cześć!

Dzisiaj chciałam pokazać Wam list, który ostatnio przygotowałam dla penpalki z Belgii. Tematem przewodnim jest baletnica. Wykonałam ją metodą iris folding, która jest bardzo prosta, a jednocześnie efektowna. Nie wymaga również specjalistycznych narzędzi ani papieru – wystarczy zwykły blok kolorowy o dużej i małej gramaturze. Była to pierwsza technika od jakiej zaczynałam przygodę z kartkami DIY, więc śmiało mogę ją polecić dla osób początkujących.

baletnica DIY

Brzeg kartki ozdobiłam falbanką oraz wstążką. W środku przypięłam spinaczami biurowymi papeterię z Aliexpress. Po przeciwnej stronie wykonałam kieszonkę z karty z zestawu Project Life Cards, które znalazłam w TK Maxxx.

baletnica iris folding

papeteria aliexpress

poject life cards

Do kieszonki włożyłam drobne upominki dla mojej penpalki. Jest to tag z taśmami washi oraz naklejki z baletnicami z Biedronki. Tymi samymi naklejkami ozdobiłam przód kieszonki.

przydasie

Na list wybrałam uroczą kopertę z Tigera. Ponieważ niedawno uzupełniłam zapasy znaczków wybrałam 2 sztuki z kotami. Z tyłu dodałam małą naklejkę z baletkami – zgodnie z tematem listu.

znaczki z kotami

naklejki z biedronki

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak przebiegał cały proces powstawania listu zapraszam serdecznie na krótki film. Starałam się tam wytłumaczyć technikę iris folding, ale jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości pytajcie śmiało.

Jestem bardzo ciekawa czy próbowaliście już tej metody i co o niej myślicie. Czekam na Wasze komentarze.

 

Miłego dnia!

4 komentarze

Dodaj komentarz