• Home
  • /
  • DIY
  • /
  • List – Jednorożcowy Flipbook

List – Jednorożcowy Flipbook

Cześć!

Dziś chciałabym pokazać Wam mój ostatni flipbook, który wykonałam na wymianę. Bardzo lubię tą formę i dlatego często do niej wracam co na pewno widać po zdjęciach czy filmach.
Tematem przewodnim tej wymiany były jednorożce, ale oprócz tego trzeba było spełnić kilka wymagań: minimum 3 kartki, czyli 6 stron w flipbooku, shaker pocket, napisać listę swoich „aktualności” oraz kilka faktów o sobie. Teraz będziecie mogli zobaczyć jak udało mi się to wszystko połączyć i co z tego wyszło.

jednorożcowy flipbook

Większość elementów była gotowa, ale kilka wykonałam samodzielnie. Były to między innymi papier na okładce, który pomalowałam, jednorożec na okładce wykonany akwarelami oraz czarnym cienkopisem, a także shaker pockets w formie chmurek.

flipbook

list z jednorożcem

Wykorzystałam w tym projekcie sporo naklejek. Pochodziły one ze sklepu Tiger oraz z Biedronki. Znalazły tam również swoje miejsce taśmy z brokatem z brytyjskiego sklepu Mrs.Brimbles.

jednorożce

przydasie

Ozdobne napisy techniką brushletteringu wykonałam moim ostatnio ulubionym pisakiem z pędzelkową końcówką Pentel Touch.

snailmail

99% unicorn

Postanowiłam podzielić się ozdobami użytymi do wykonania listu i przygotowałam kopertę z naklejkami a także próbnik z taśmami washi w słodkich kolorach oraz kilka kart Project Life Cards z cytatami. Całość spięłam dużym spinaczem z pomponem.

Proces powstawania tego listu oraz to co ja otrzymałam w ramach tej wymiany możecie zobaczyć na filmie, gdzie serdecznie Was zapraszam.

Jestem bardzo ciekawa czy podoba się Wam taki jednorożcowy pastelowy listy? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Miłego dnia!

2 komentarze

Dodaj komentarz